Tworzymy Treści,

Które Rankują

Nie błądzimy, nie działamy po omacku. Każde użyte słowo / wyraz / fraza kluczowa w tekście jest efektem starannie przemyślanej analizy i strategii budowania contentu. Wiemy, czym jest waga każdego słowa i to wykorzystujemy. Efektem tych działań jest ponad 100 000 wypozycjonowanych fraz kluczowych w Google. Również na rynkach światowych.

Testuję regularnie działanie algorytmu.

Dzięki temu wiem, co działa. I to stosuję. Pozycjonowanie stron nie jest usługą jednorazową, na wyniki trzeba też czasem poczekać od 3 do 12 miesięcy, w zależności od branży, konkurencji, trudności progu wejścia. Jeżeli jesteś w stanie wytrzymać kapitałowo kilka miesięcy i poczekać na wyniki, zapraszam do kontaktu! Inwestycja w SEO na pewno zwróci się z nawiązką. Każda branża rządzi się swoimi prawami, a ja wiem, jak się przebić na tle konkurencji.

Dowożę wyniki

165%

Wzrost leadów w pierwszych 30 dniach współpracy.

“Zaczynając współpracę z Beniaminem, nie było nas w Google w ogóle nawet w top50. Dzisiaj jesteśmy w top3 na wszystkie interesujące nas frazy, co oczywiście przekłada się na wyniki finansowe firmy. Dobra robota!

Michał D.

Join My Newsletter